• ESET HOME Security Essential - nauja licencija 1 metams

ESET HOME Security Essential - nauja licencija 1 metams

 • Gamintojas:: Eset
 • Prekės kodas: EHSE-N1
 • Prekyboje: Daugiau nei 5 vnt.
  • 34.99€


  Galimi pasirinkimai


  ESET Internet Security tapo ESET HOME Security Essential


  ESET HOME Security Essential - paremta garsiąja ESET antivirusine technologija, suteikia visapusišką jūsų skaitmeninio gyvenimo apsaugą. Apsaugokite savo išmaniuosius namus, interneto kamerą, naudokitės saugesniu naršymu bei internetine bankininkyste ir dar daugiau. Į šį sprendimą įtrauktos mėnesinės saugumo ataskaitos ir Anti-Theft funkcija, leidžianti lengvai užrakinti įrenginį ir nustatyti jo buvimo vietą.

   

  Sisteminiai reikalavimai:

  Pritaikyta Mac, Windows, Android ir Linux vartotojams. Produktui reikalingas interneto ryšys.

  WINDOWS: Microsoft Windows® 10, 8.1, 8, 7 su SP1 ir naujausiais KB atnaujinimais MAC: macOS 10.15 (Catalina), macOS 10.14 (Mojave), macOS 10.13 (High Sierra), macOS 10.12.x (Sierra), OS X 10.11.x (El Capitan), OS X 10.10.x (Yosemite), OS X 10.9.x (Mavericks)

  ANDROID: Android 4.0 ir naujesnė * (*ESTV AndroidTV 7.0 ir naujesnė)

  LINUX: Debian, RedHat, Ubuntu, OpenSuSe, Fedora, Mandriva ir dauguma RPM ir DEB platformų


  Apie ESET

  ESET yra saugumo sprendimų lyderė pasaulyje, kuri kartu su pripažinta ESET NOD32® Antivirus technologija, užtikrina apsaugą nuo kenkėjiškų programų namų ir verslo vartotojams. ESET yra Virus Bulletin „VB100“ apdovanojimų rekordininkė jau daugiau nei 10 metų ir niekada nepraleido nei vieno apdovanojimo „In-the-Wild” virusų kategorijoje. ESET NOD32 antivirusinė įveikė magišką 100 VB100 apdovanojimų barjerą ir tapo pirmuoju produktu gavusiu jau 100 VB100 apdovanojimų. ESET būstinė įsikūrusi Bratislavoje (Slovakija), kompanija turi filialus San Diege (JAV), Prahoje (Čekija), Buenos Airėse (Argentina). Jos atstovai veikia daugiau negu 180-yje šalių.

  Parašyti įvertinimą

  Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

  Susijusios prekės

  Žymės: antivirusine, eset

  Labai gaila, tačiau šios prekės dabar neturime. Jeigu paliksite savo kontaktinę informaciją, mes Jus informuosime el.paštu kai tik prekė atsiras prekyboje. Informuojame, kad Jūsų kontaktinė informacija nebus naudojama kitiems tikslams.
  Vardas
  El.pašto adresas
  Komentaras