• NORTON 360 DELUXE. 5 įrenginiai 1 metų prenumerata

NORTON 360 DELUXE. 5 įrenginiai 1 metų prenumerata

 • Gamintojas:: Norton
 • Prekės kodas: NR0004
 • Prekyboje: 1 vnt.
  • 25.99€


  „Norton 360 Deluxe“ suteikia visapusišką apsaugą jūsų kompiuteriui, „Mac“ ar mobiliojo įrenginiui ir teikia internetines šeimos saugos funkcijas jums ir žmonėms, kurie jums rūpi. Tėvų kontrolės funkcija leidžia sekti savo vaikus tiek internetu, tiek neprisijungus naudojant GPS sekiklį, kuris parodo, kokius vaizdo įrašus jie žiūri, programas, kurias jie atsisiunčia, ir svetaines, kuriose jie lankosi. „Norton 360 Deluxe“ taip pat yra viena iš nedaugelio antivirusinių programų, kuri suteikia neribotą VPN nemokamai.

  „Norton 360 Deluxe“ padeda užtikrinti apsaugą realiuoju laiku esamų ir atsirandančių kenkėjiškų programų, išpirkos reikalaujančios programinės įrangos ir virusų atžvilgiu, išlaikant jūsų asmeninę ir finansinę informaciją saugią kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie interneto.

  Pamatykite, analizuokite ir sustabdykite daugiau internetinių grėsmių naudodami „Norton 360 Deluxe“.

  Kibernetiniai nusikaltėliai tapo išmanesni nei bet kada anksčiau; norėdami gauti prieigą prie jūsų asmeninės informacijo jie pasitelkia įvairių įrankių arsenalą. Standartų neatitinkanti apsaugos programinė įranga neturi pakankamai išteklių, kad galėtų neatsilikti nuo naujai kylančių grėsmių.

  Tačiau „Norton 360 Deluxe“ tai sugeba. Kuo didesnės grėsmės, tuo geresnė tampa „Norton“ apsauga. „Norton“ nuolatos kuria naujus būdus jūsų įrenginių apsaugai.

  „Norton“ orientuojasi tik į saugumą.

  „Norton 360 Deluxe“ pagrindinė vertybė yra pasiūlyti apsaugą visiems jūsų įrenginiams, neatsižvelgiant į jų tipą, nesijaudinant dėl to, kas vyksta fone. Apibendrinant: pasirinkite, kokius įrenginius saugoti, ir rūpinkitės savo reikalais. „Norton“ pasirūpins viskuo kitu.

  „Norton 360 Deluxe“ kelių įrenginių, kelių OS apsauga padeda apsaugoti jūsų duomenis, kad ir kur jie būtų.

  Kuo dažniau esate prisijungę ir kuo daugiau asmeninės informacijos pateikiate internete, tuo daugiau apsaugos jums reikia.

  Žiūrite vaizdo įrašus ar apsiperkate planšetiniame kompiuteryje? Naudojate savo išmanujį telefoną apmokėti sąskaitas ar patikrinti sąskaitos likutį? Tikėtina, kad jūsų asmeninė informacija yra keliose vietose. Naudodamiesi „Norton 360 Deluxe“ galite išlaikyti asmeninę informaciją privačiai visuose įrenginiuose.

  „Norton 360 Deluxe“ pateikia paprastą sprendimą, skirtą apsaugoti jūsų kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius net keliose operacinėse sistemose: „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“ bei „Windows 10“.


  Sistemos reikalavimai

  Operacinės sistemos : „Windows 10“, išskyrus „Windows 10 S“, „Windows 8 / 8.1 *“ (visos versijos), „Windows 7“ (visos versijos) su 1 pakeitimų paketu (SP 1) ar naujesne versija, „Windows Vista“ ** ( visos versijos) su 1 pakeitimų paketu (SP 1) arba naujesne versija, „Windows XP“ *** (32 bitų) „Home“ / „Professional“ su 3 pakeitimų paketu (SP3) ar naujesne versija, dabartinė ir dvi ankstesnės „Mac OS“, „Android“ **** 4.0.3 arba naujesnė versija (Turi būti įdiegta „Google Play“ programa).


  Būtinas ryšys: Interneto prieiga

  * Kai kurios apsaugos funkcijos nėra prieinamos „Windows 8“ pradžios ekrano naršyklėse.

  ** Naujos funkcijos nebepalaikomos „Windows Vista“ operacinių sistemų. „Password Manager“ naršyklės plėtinys nebepalaikomas „Windows Vista“.

  *** Naujos funkcijos nebepalaikomos „Windows XP“. „Password Manager“ naršyklės plėtinys nebepalaikomas „Windows XP“.

  **** Palaikomi „Samsung“ įrenginiai, kuriuose veikia 4.2 ar naujesnės versijos „Android“.

  Parašyti įvertinimą

  Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

  Susijusios prekės

  Žymės: norton, antivirusinė

  Labai gaila, tačiau šios prekės dabar neturime. Jeigu paliksite savo kontaktinę informaciją, mes Jus informuosime el.paštu kai tik prekė atsiras prekyboje. Informuojame, kad Jūsų kontaktinė informacija nebus naudojama kitiems tikslams.
  Vardas
  El.pašto adresas
  Komentaras